KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377386
nr 1437 7386
Gösta Henning
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Signerad, fiskeläge. Olja på pannå, 85x143cm, yttermått inklusive ram: 108x167cm
Gösta Henning, svensk målare född 1914.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:27:12
13/12 17:41:34